Współczesne choroby cywilizacyjne jak zaburzenia metaboliczne, problemy na podłożu hormonalnym - to nic innego jak efekty spożywania produktów przetworzonych, które zawierają w sobie mnóstwo substancji chemicznych, których ich tam właściwie być nie powinno.

  Dietetyka niestety zaczyna robić się leczeniem objawowym - nie leczy z problemu chorobowego. A powinna. Dlatego ważnym jest, by przy odpowiednim indywidualnym planie żywieniowym wykorzystywać produkty jak najmniej (a najlepiej w ogóle!) przetworzone. Ponadto ważnym aspektem jest Twoje nastawienie: Czy jesteś gotowy na zmiany w swoim życiu?

  Skupiam się na znalezieniu przyczyny problemu. Jak mawiał Hipokrates - ojciec medycyny: "Każda choroba zaczyna się w jelitach". Tak, to prawda. „Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem” oraz

 

„By leczyć ciało ludzkie, konieczna jest wiedza o całości zjawisk" - to są właśnie przesłanki kierujące moimi działaniami wobec zachowania pełni zdrowia i radości życia.

                                                 Eliza Voss - dyplomowana dietetyk

projekt_okładka.jpg

Oferuję:

🥬 plandetoksykacyjny

🥦 planoczyszczający

🥑 planregenerujący

🥕 planregulujący

🥥 planleczniczy

🍌 planactivesport

🍉 planindywidualny

🍇 plangrupowy/rodzinny

Cennik:

Konsultacja + pierwszy plan żywieniowy: 200zł

14dnidetoxplan: 150zł

aktywnydziennikdietetyczny: 39zł

mniam!mniam! - poradnik karmienia niemowląt: 19zł

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram - Grey Koło
  • Pinterest
  • Twitter
  • TripAdvisor